nalezy do Grupa
Ta sesja jest dostępna przez Maciej Łacny Numer Niezaleznego Konsultanta/Numer IPC 1645542 KONTAKT

W 1996 roku, Morinda wkroczyła na rynek suplementów wprowadzając do sprzedaży sok Tahitian Noni i zapoczątkowując jednocześnie dosłownie w ciągu jednej nocy multi-milionowej wartości sektor przemysłu.

Nasza misja, by pomagać ludziom żyć młodziej, dłużej, solidnie ugruntowuje naszą pozycję innowatora i lidera w przemyśle zdrowotnym. Ta sama energia, ekscytacja i siła, którą odczuwalismy w 1996 roku, żyje w nas i dzisiaj. Nasze przeznaczenie pcha nas ku przyszłości, zapewniając nam tym samym swoje miejsce na kartach historii.

Nasz kierunek jest dokładnie zarysowany.
Nasz cel jest jasny.

A nasza przyszłość jeszcze nigdy nie była tak jasna. 
NASZE KORZENIE

1993

Technolodzy żywności Morinda odkrywają ogromną ilość korzyści zdrowotnych, jakie niesie owoc noni.

1996

Sok Tahitian Noni zostaje wprowadzony na rynek. Staje się globalnym fenomenem i zapoczątkowuje przemysł superowoców.

2003

Zostają przeprowadzone pierwsze badania kliniczne, które dowodzą korzystnego wpływu owocu noni na organizm ludzki.

2011

Wskazuje się związek irydoidów na obniżenie powstawania AGE i wywoływanych przez nie uszkodzeń, takich jak przedwczesne starzenie i choroby.

2016

Morinda kończy 20 lat i zaczyna swoją "Drugą Erę Wzrostu".

Vertical Line
Vertical Line
Vertical Line
Vertical Line
Vertical Line

Vertical Line

1995

Powstaje zarys Morindy i zostaje stworzona formuła nowego przełomowego nowego napoju.

Vertical Line

1997

Zostają opracowane kolejne produkty do spożywania i stosowania na skórę, które czerpią z korzyści owocu noni i pomagają kolejnym osobom.

Vertical Line

2009

Naukowcy Morinda odkrywają w noni irydoidy, które okazują się być ogromnym źródłem niesamowitych korzyści zdrowotnych.

Vertical Line

2012

Jako bezpośredni spadkobierca sukcesu soku Tahitian Noni powstaje linia Morinda Core.

Vertical Line

2018

Morinda zapowiada historyczną fuzję z New Age Beverage Corporation, wprowadzając nową firmę na ścieżkę prowadzącą do stania się największą na świecie firmą produkującą zdrowe napoje.

TERAZ

W Morindzie, skupiamy nasze wysiłki nad opracowaniem produktów wokół ogólnej filozofii: badać Ziemię w poszukiwaniu najlepszych i przynoszących najwięcej korzyści składników i wykorzystywać je do produkcji światowej klasy produktów, które podnoszą jakość życia.

Ta odkrywcza podróż rozpoczęła się od owocu noni. Opierając się na tym fundamencie, rozszerzyliśmy nasze poszukiwania, aby odkryć najlepsze składniki z całego świata i opracować produkty, które wpływają na poprawę każdego aspektu życia, w tym starzenia się, higieny osobistej, wydolności fizycznej i innych.

Core Products
DOKĄD ZMIERZAMY

Jesteśmy ukierunkowani na zapewnienie naszym konsumentom poczucia wolności oferując im drogę do dobrego zdrowia, atrakcyjnego wyglądu i nieograniczonego potencjału finansowego. Jesteśmy w stanie tego dokonać oferując najwyższej klasy produkty, które pomagają zmaksymalizować potencjał wewnątrz i na zewnątrz naszego ciała, a także oferując niesamowite możliwości biznesu pasywnego. To, co daje Morinda, odmieniło już w przeszłości życia niezliczonych osób oraz odmienia je nieustannie tym, którzy podążają naszą drogą pomagając innym żyć młodziej, dłużej. 

Where We're Going